Професор ХДУ прочитав лекцію про формування рослинного покриву на місці колишнього Каховського водосховища

Завідувач кафедри ботаніки, професор Херсонського державного університету Іван Мойсієнко провів лекцію для студентів та викладачів Навчально-наукового центру "Інститут біології та медицини "Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках конференції "Шевченківська весна 2024".

29 квітня 2024 р.

Лекція була присвячена особливостям формування рослинного покриву на місці колишнього Каховського водосховища.

"Матеріали для доповіді були зібрані протягом 5 експедиційних виїздів до Національного природного парку "Кам'янська Січ". Дослідження були проведені досить великою групою вчених з різних установ", – розповів спікер.

Основні результати досліджень викладені в статті, яка невдовзі буде опублікованою (наразі доступний пре-принт статті на ResearchGate за посиланням: https://www.researchgate.net/.../379551428_Reach_the...).