Студентське містечко

Оновлено: 13.05.2024

Шановні відвідувачі нашої сторінки!

Зауважимо, що у зв’язку з військовим вторгненням російської федерації, на територію України, що призвело до тимчасового захоплення гуртожитків
Студентського містечка та, як наслідок, неможливістю подальшого проживання там його мешканців, на підставі наказу ректора університету від 14 червня 2022 року № 311-Д «Про тимчасове призупинення нарахування оплати за проживання в гуртожитках Студентського містечка» нині не надається послуга з
проживання у наших гуртожитках для здобувачів вищої освіти та співробітників безпосередньо у м. Херсон.
Після деокупації м. Херсон з 11 листопада 2022 року і до даного часу, у зв’язку із постійними обстрілами, завданням шкоди майну та будівлям гуртожитків студентського містечка Херсонського державного університету, постійною потенційною небезпекою через територіальну близькість до лінії фронту, на жаль, ми не можемо відновити можливість проживання. Команда співробітників студентського містечка та університету усіма можливими способами намагаються оперативно швидко ліквідовувати наслідки обстрілів,тримати зв’язок з тими студентами, які мали на початок повномасштабного вторгнення договірні відносини з нами і мають певні фінансові зобов’язання.
здобувачів вищої освіти, співробітників університету у поселенні до гуртожитків у м. Івано-Франківську. Ведеться постійна двостороння робота у поліпшенні умов проживання для внутрішньо переміщених осіб з допомогою залучення благодійних організацій та фондів. Усі запити на необхідність надання місця у гуртожитках Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаникам беремо в роботу з електронної пошти студентського містечка
Команда студентського містечка Херсонського державного університету, навіть в умовах тимчасової розпорошеності, не припиняє пошук можливостей для подальшого відновлення наших гуртожитків, їх технічного оснащення та створення належної сучасної матеріально-технічної бази і гарних санітарно-гігієнічних норм у майбутньому. Ми шукаємо гранти, проєкти, ведемо постійне листування з органами місцевої, регіональної та державної влади. Тож давайте разом пройдемо цей складний момент в історії нашої рідної домівки та, на даний час, будемо прикладати максимум зусиль, аби допомогти нашій державі вистояти та перемогти! Слава Україні! Героям слава!

ПРО НАС

Студентське містечко Херсонського державного університету – це зручний житлово-побутовий комплекс для студентів, студентських сімей, аспірантів та слухачів підготовчого відділення нашого університету.  У гуртожитках студентського містечка ХДУ є всі умови для комфортного проживання, успішного навчання, веселого відпочинку, активного і творчого дозвілля. Студентське містечко складається з трьох гуртожитків.

Гуртожиток №2 - це п’ятиповерхова будівля коридорного типу проживання. На кожному поверсі розміщено 38 кімнат, 2 кухні, 2 туалетні кімнати, 2 душові кімнати на хол. Гуртожитки №3 та №4 – це дев’ятиповерхові будівлі блочного типу проживання. На кожному поверсі розміщено 2 кухні, 2 сушильні кімнати та балкони. У кожному блоці розміщені душові кабіни та вбиральні.

Холи гуртожитків на 1 поверсі оснащені телевізором та зручними диванами для приємного дозвілля.

У кожному гуртожитку є кімната самопідготовки із зоною Wi-Fi, де кожен охочий може вільно готуватися до занять. У гуртожитку №2 ця кімната оснащена проектором, який слугує для проведення кіносеансів.

У гуртожитку №2 та №3 для мешканців обладнано спортивні зали. А підтримувати фізичну форму допоможе сучасне спортивне обладнання та тренажери. Для всіх охочих мешканців-велосипедистів на території гуртожитків №3 та №4 є велосипедна кімната.

Для економії часу та швидкого приготування їжі кухні всіх гуртожитків обладнано мікрохвильовими печами та електричними чайниками. Також у гуртожитку №3 та №4 було обладнано 3 сучасні кухні з вбудованими електричними плитами та духовими шафами. Доповнюють цю зону комфорту бойлери, які забезпечують цілодобову подачу гарячої води в приміщенні кухонь. Кухні гуртожитку №2 оснащені новими сучасними плитами з вбудованими духовими шафами.

Для комфортного проживання мешканців у гуртожитку №2 та №4 обладнано пральні кімнати з сучасним обладнанням. А у гуртожитку №3 пральні машини розміщені в приміщенні кухонь.

В приміщенні гуртожитку №3 функціонує дитяча кімната для студентських родин. Приємний інтер’єр та атмосфера дає можливість зацікавити дитину та долучити до гри.

Для приємного та цікавого проведення часу у гуртожитку №3 було створено Зону відпочинку. Сучасний телевізор і пуфи доповнюють атмосферу домашнього затишку.

Для дотримання мешканцями Правил внутрішнього розпорядку та максимальної безпеки при вході, в коридорах, на кухнях, в кімнатах самопідготовки та спортивних залах кожного гуртожитку встановлені камери відеоспостереження. А для максимальної безпеки на території гуртожитків №3 та №4 встановлено огорожу. Вхід здійснюється при наявності електронного ключа.

Відеоогляд студмістечка за посиланням https://www.facebook.com/VTVplus/videos/310695130775851

Оновлено: 13.05.2024

Дирекція студентського містечка ХДУ:

Графік роботи:

Понеділок - Четвер -  8:30 - 17:15 год